Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda


   İnfitek Telekomünikasyon; 2013 yılında Ankara'da kurulmuş olup, iletişim sektöründe faaliyete başlamış dinamik bir oluşumdur.

    Uzun yıllardır edindiği sektörel tecrübesiyle teknoloji alanında ki ana tedarikçilerin ihtiyaçları doğrultusunda, proje planlama, altyapı oluşturma ve tesisinden sonraki işletim safhasında da yer alarak ürün ve hizmetlerde entegrasyon sağlamaktadır.

    Çalışmalarımız; telekomünikasyon ağırlıklı kurumsal firmalarda ürün geliştirme, üretim, servis ve satış olmak üzere tüm birimlerin teknik uygulamalarında ve yönetiminde yer alarak devam etmiştir.

    Yapı olarak, nitelikli uzman çalışanları ve Türkiye genelinde ki çözüm ortakları ile faaliyet gösterdiği satış, servis, kurulum ve bakımı da kapsayan anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Bu çözümler uygulamasında profesyonel iş geliştirme ve proje yöntemleri sayesinde, iş ortağı olarak gördüğü müşterilerine katma değer sağlamaktadır.

    İnfitek Telekomünikasyon günümüz iletişim alanındaki gelişmeleri ve yenilikçi yaklaşımla, teknoljik olanaklar kullanarak yeni değerler yaratma, görevini üstlenmiştir
 
Kurumsal

Hakkımızda

Kalite Yönetim Sistemi

Referanslar

Markalar
Gizlilik ve Koşullar

Gizlilik Politikası

Teslimat ve İade

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Hakkında
İletişim

İnfitek Telekomünikasyon Bil. Elek. San ve Tic. Ltd. Şti.
Çamlıca Mah. Anadolu Bulvarı, Timko İş Yerleri Sitesi I-4
Yenimahalle, Ankara, TR 06200

Telefon                         Faks
+90 (312) 354 79 50     +90 (312) 354 79 60

Email : info@infitek.com.tr
     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.