HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

Veri transfer hızı (maks) 10000 Mbit/s
 
Arayüz SFP+
 
Fiber optik bağlantı LC
 
Ağ standartı IEEE 802.3ae
 
SFP alıcıverici türü LR
 
Fiber kanal bağlantı noktaları 2
 
Dalga boyu 1310 nm
 
Kablo tipi Tekli mod
 
Auto MDI/MDI-X Hayir
 
Maksimum transfer mesafesi 10000 m
 
Fiber kablo çapı destekli 9/125
 
Çift katlı sistem Tam
 
Çalışma ısısı aralığı 0 - 70 °C
 
Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) -40 - 85 °C
 
Çalıştırma nem aralığı 0 - 85%
 
Genişlik 55,6 mm
 
Derinlik 13,7 mm
 
Yükseklik 11,9 mm
 
Ağırlık 200 g
 
RoHS uyumlu Hayir
 
İçerikteki ürün sayısı 1 adet
 
Açıklama A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.
Teknik Özellikler
InterfaceSFP+
Diğer Özellikler
Stok KoduJ9151A
MarkaHP
Stok DurumuVar
Kurumsal

Hakkımızda

Kalite Yönetim Sistemi

Referanslar

Markalar
Gizlilik ve Koşullar

Gizlilik Politikası

Teslimat ve İade

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Hakkında
İletişim

İnfitek Telekomünikasyon Bil. Elek. San ve Tic. Ltd. Şti.
Uğur Mumcu Mah. 1632 Sok. No:8 06370 Y.Mahalle / Ankara, Turkey

Telefon                         Faks
+90 (312) 354 79 50     +90 (312) 354 79 60

Email : info@infitek.com.tr
     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.