HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

Veri transfer hızı (maks) 10000 Mbit/s
 
Arayüz SFP+
 
Fiber optik bağlantı LC
 
Ağ standartı IEEE 802.3ae
 
Dalga boyu 850 nm
 
Kablo tipi Çok-modlu
 
Maksimum transfer mesafesi 300 m
 
Güç tüketimi 0,6 W
 
Çalışma ısısı aralığı 0 - 70 °C
 
Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) -40 - 85 °C
 
Çalıştırma nem aralığı 5 - 85%
 
Çalışmama nemi 0 - 85%
 
Çalışma yüksekliği 0 - 3000 m
 
Genişlik 13,8 mm
 
Derinlik 55,7 mm
 
Yükseklik 11,9 mm
 
Ağırlık 20 g
 
Açıklama A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber.

Warranty and support

• ProCurve Lifetime Warranty: for as long as you own the product, with next-business-day advance replacement (available in most countries)
Teknik Özellikler
InterfaceSFP+
Diğer Özellikler
Stok KoduJ9150A
MarkaHP
Stok DurumuVar
Kurumsal

Hakkımızda

Kalite Yönetim Sistemi

Referanslar

Markalar
Gizlilik ve Koşullar

Gizlilik Politikası

Teslimat ve İade

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Hakkında
İletişim

İnfitek Telekomünikasyon Bil. Elek. San ve Tic. Ltd. Şti.
Uğur Mumcu Mah. 1632 Sok. No:8 06370 Y.Mahalle / Ankara, Turkey

Telefon                         Faks
+90 (312) 354 79 50     +90 (312) 354 79 60

Email : info@infitek.com.tr
     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.