MPO to MPO 12 Fiber OM4 Multimode Type-A

 

MPO to MPO 12 Fiber OM4 Patch Cord
 
   MPO to MPO Patch Kablosu; MPO konnektörlü 40G QSFP + ve 100G QSFP28'ler de yüksek yoğunluklu doğrudan bağlantı için tasarlanmıştır.
   
   Zaman alan sonlandırma maliyeti için etkin bir alternatif olan MPO kablolar, alan tasarrufu gerektiren ve kablo yönetimi sorunlarını azaltan veri merkezlerinde yüksek yoğunluklu fiber bağlantılar için üretilmektedir.
 
Ürün Özellikleri
 
Konnektor - A MPO Male / Female Konnektor - B MPO Male / Female
Fiber Tipi OM4 50/125μm Dalgaboyu 850nm
Geçiş Kaybı
 ≤0.35dB
Dönüş Kaybı ≥20dB
Kablo Çapı 3.0mm Kablo Kılıfı LSFH
MPO Fiber Kablo Polarizasyon Metodları
MTP Polarization Methods
Teknik Özellikler
Fiber Sayısı12 Fibers
Fiber TipiOM4 50/125 MM
Konnektör TipiMPO to MPO
PolariteType-A
Diğer Özellikler
Stok Kodu12MPOM4-A
MarkaHuber Suhner
Stok DurumuVar
Kurumsal

Hakkımızda

Kalite Yönetim Sistemi

Referanslar

Markalar
Gizlilik ve Koşullar

Gizlilik Politikası

Teslimat ve İade

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Hakkında
İletişim

İnfitek Telekomünikasyon Bil. Elek. San ve Tic. Ltd. Şti.
Uğur Mumcu Mah. 1632 Sok. No:8 06370 Y.Mahalle / Ankara, Turkey

Telefon                         Faks
+90 (312) 354 79 50     +90 (312) 354 79 60

Email : info@infitek.com.tr
     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.