MTP to 4xLC Duplex 8 Fiber OM4 Multimode Patch Cord

 

MTP to 4xLC Dupleks OM4 Patch Kablo

   MTP fanout kablo; yüksek yoğunlukta ki veri merkezlerinde 40G/100G servislerin 10G hızında ki servislere aktarılmasına olanak sağlamaktadır.

   MTP kabloları, yüksek yoğunluklu fiber ağları için en iyi seçimdir. Özellikle fast ethernet, çoklu fiber kanalları, veri merkezi ve gigabit ethernet uygulamaları için tasarlanmıştır. Harness fiber kablolar (4-6-12) SFP+’dan MTP SFP ya da MTP patch panele bağlantı için kullanılır.
 
Ürün Özellikleri
 
Konnektor - A MTP Male/Female Konnektor - B LC Duplex
Fiber Tipi OM4 50/125μm Dalgaboyu 850nm
MTP Konnektor IL ≤0.35dB LC Konnektor IL ≤0.3dB
MTP Konnektor RL ≥20dB LC Konnektor RL ≥50dB
Kablo Çapı 3.0mm Fanout Kablo Çapı 1.8mm
Kablo Kılıfı LSFH Fiber Sayısı 8 Fibers
Teknik Özellikler
Fiber Sayısı8 Fibers
Fiber TipiOM4 50/125 MM
Konnektör TipiMTP to LC
PolariteType-A
Diğer Özellikler
Stok Kodu8FMTPCOM4
MarkaHuber Suhner
Stok DurumuVar
Kurumsal

Hakkımızda

Kalite Yönetim Sistemi

Referanslar

Markalar
Gizlilik ve Koşullar

Gizlilik Politikası

Teslimat ve İade

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Hakkında
İletişim

İnfitek Telekomünikasyon Bil. Elek. San ve Tic. Ltd. Şti.
Uğur Mumcu Mah. 1632 Sok. No:8 06370 Y.Mahalle / Ankara, Turkey

Telefon                         Faks
+90 (312) 354 79 50     +90 (312) 354 79 60

Email : info@infitek.com.tr
     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.