MTP to MTP 12 Fiber OS2 Singlemode Type-B

 
MTP to MTP 12 Fiber OS2 Patch Cord
 
   MTP to MTP Patch Kablosu; MTP konnektörlü 40G QSFP + ve 100G QSFP28'ler de yüksek yoğunluklu doğrudan bağlantı için tasarlanmıştır.
   
   Zaman alan sonlandırma maliyeti için etkin bir alternatif olan MTP kablolar, alan tasarrufu gerektiren ve kablo yönetimi sorunlarını azaltan veri merkezlerinde yüksek yoğunluklu fiber bağlantılar için üretilmektedir.
 
Ürün Özellikleri
 
Konnektor - A MTP Male / Female Konnektor - B MTP Male / Female
Fiber Tipi OS2 9/125μm SM Dalgaboyu 1310nm/1550nm
Geçiş Kaybı ≤0.35dB Dönüş Kaybı ≥60dB
Kablo Çapı 3.0mm Kablo Kılıfı LSFH
MTP Fiber Kablo Polarizasyon Metodları
Teknik Özellikler
Fiber Sayısı12 Fibers
Fiber TipiOS2 9/125 SM
Konnektör TipiMTP to MTP
PolariteType-B
Diğer Özellikler
Stok Kodu12MTPS2-B
MarkaHuber Suhner
Stok DurumuVar
Kurumsal

Hakkımızda

Kalite Yönetim Sistemi

Referanslar

Markalar
Gizlilik ve Koşullar

Gizlilik Politikası

Teslimat ve İade

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Hakkında
İletişim

İnfitek Telekomünikasyon Bil. Elek. San ve Tic. Ltd. Şti.
Uğur Mumcu Mah. 1632 Sok. No:8 06370 Y.Mahalle / Ankara, Turkey

Telefon                         Faks
+90 (312) 354 79 50     +90 (312) 354 79 60

Email : info@infitek.com.tr
     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.